Dobranov 78, 471 21 Česká Lípa +420 487 882 288 obchod@krofian.cz
img
Krofian

Automatizace výroby
v automobilovém průmyslu

Automatizace výroby v automobilovém průmyslu

Sektor s vysokými standardy výroby, požadavky na termíny, spolehlivost a přesnost procesů je páteří výroby firmy Krofian. Koncipujme linky na veškeré autokomponenty. Dle specifikace zadání upravujeme a navrhujeme zlepšení se zaměřením na zvýšení efektivity výroby. Koncipujeme linky pro světové automotive koncerny za použití veškerého know how a technických novinek.

E- mobilita

Vyvíjíme jak výrobní tak testovací linky na veškeré části elektromobilů. Cítíme odpovědnost nejen ke společnosti, ale i k životnímu prostředí a soustředíme se proto na sektor elektromobility a vývoj výrobních linek pro směr budoucnosti.

Osvětlovací technika a bezpečnost vozidel

Testování světelných prvků ve zhoršených podmínkách

Simulujeme zhoršené podmínky viditelnosti, ve kterých plně automaticky testujeme dálkové i jiné osvětlující prvky. Námi sestavené a otestované bezpečnostní elementy automobilů se nachází napříč výrobci automobilů. Bezpečí je základním stavebním kamenem při realizaci našich strojů, jejich provozu i při užití výsledných produktů našich linek.

Příklady průmyslové automatizace v automotive
  • Automatizace montáže ovládacích prvků
  • Automatizace montáže čepu sluneční clony
  • Automatizace montáže stropního madla
  • Automatizace montáže door protector
  • Automatizace výroby světel
  • Automatizace výroby autokabelů

Najdeme a následně i realizujeme spolehlivé a ekonomické řešení vašich požadavků na automatizaci

Při vývoji a výrobě výrobních linek využíváme zkušenosti, které jsme získali při realizaci linek pro konkrétní montovaný díl. Zakázkově navržená modulární technologická zařízení mohou mít variabilní rozměry a jsou přizpůsobena snadné obsluze.

V těchto systémech jsou v závislosti na úkonu integrovány nejpokročilejší optické a elektronické měřicí systémy používané ve výrobních procesech v automobilovém průmyslu. Zařízení je následně vloženo do univerzálního designového modulu, který zůstává zachován i v případě budoucích úprav. A ty díky tomu proběhnou hladce a bez komplikací.

Naše zařízení pomáhají automatizovat
Technologické operace
Manipulaci
a dopravu
Měření
a kontrolu
img

Máte otázku?

Rádi odpovíme na vše, co vás zajímá.

Kontakty
docxfilePDF