Dobranov 78, 471 21 Česká Lípa +420 487 882 288 obchod@krofian.cz
img
Krofian

O společnosti

img
img

Jakub Krofian
zakladatel, majitel

O nás

Jsme rodinná firma
s odpovědností k zákazníkům, zaměstnancům i společnosti

Naši společnost jsem založil z obdivu k technice a touhy být u ní co nejblíže. Díky nadšení a tvrdé práci se nám podařilo vypracovat se do stabilní a zdravé společnosti se silným zázemím.

Pojicím prvkem našeho týmu a nezbytným předpokladem pro práci v naší společnosti je smysl pro technologii. Věříme, že právě díky tomuto šestému smyslu dokážeme vidět možnosti a měnit je ve skutečnost. Zároveň je pro nás trvalým závazkem ve snaze posouvat představy zákazníka dál a nabízet vždy víc, než se očekává.

Zakládáme si na prozákaznickém jednání, řemeslné kvalitě, průběžném vzdělávání a vytvoření nadstandardních podmínek pro práci. Posláním každého člena naší společnosti je proto rozvíjet své schopnosti a talent, naslouchat své intuici a v rámci týmu předkládat zákazníkům špičková řešení s vysokou přidanou hodnotou.

6. smysl pro technologii

Smysl pro technologii je naším integrálním šestým smyslem. Díky němu vidíme nové příležitosti k rozvoji, dokážeme vyslyšet přání zákazníků, vycítíme podstatu každého zadání, máme chuť se neustále posouvat vpřed a naše touha po absolutní dokonalosti je přímo hmatatelná. Umožňuje nám naslouchat intuici, objevovat nevyzkoušené a nabízet vždy víc, než se po nás žádá.

img

Více o nás

22+
let na trhu
985+
dokončených projektů
100+
zaměstnanců
15000
rozloha areálu
img
Naše hodnoty

Na čem si zakládáme

Zázemí a nezávislost

Disponujeme výrobním areálem, kde máme vlastní obrobnu či konstrukční, montážní a elektro-projekčního oddělení. A také středisko vibračních podavačů. Jsme maximálně nezávislí, ale v případě potřeby není problém kooperovat.

Způsob práce

Kompletní realizace zakázky probíhá pod jednou střechou. Od prvotního zadání, přes návrhy, nákres, vizualizaci až po výrobu, montáž a servis. Máme zkušený tým 100+ odborníků a propracovaný systém projektového vedení.

Odpovědnost

Cítíme závazek nejen vůči našim zákazníkům, ale i zaměstnancům, obchodním partnerům a společnosti. Proto kromě nejvyšších řemeslných standardů dodržujeme také přísný Etický kodex a pravidelně přispíváme na charitativní účely.

Stabilita

Již více než 20 let sbíráme uznání za práci i společenskou odpovědnost. Jsme hrdým partnerem města Česká Lípa, organizace Unicef a několikanásobným držitelem prestižních ocenění Czech Stability Awards a Top Rating.

Historie firmy Krofian

img
img
Náš tým

Tým Krofian

Zaměstnáváme přes 100 zkušených odborníků. kteří patří mezi experty svého oboru. A všichni tu jsme pro vás. Někteří ve výrobním areálu, jiní v kancelářích. Poznejte jádro našeho týmu.

RECEPCE

recepce@krofian.cz
+420 487 882 288

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

obchod@krofian.cz
+420 487 882 263

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

kariera@krofian.cz
+420 487 882 252

NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ

nakup@krofian.cz
+420 487 882 288

SERVISNÍ ODDĚLENÍ

servis@krofian.cz
+420 487 882 249

FINAČNÍ ODDĚLENÍ

finance@krofian.cz


Reference

Co říkají klienti

img

“Předmětem realizace byla plně automatická montážní a testovací linka několika variant vodních ventilů. Celá realizace probíhala k naší plné spokojenosti. Vzájemná spolupráce
v každé etapě projektu fungovala výborně. Vysoce hodnotíme profesionální přístup projektového týmu firmy Krofian již ve fázi poptávky, kdy finální nabídce předcházela řada konstruktivních a přínosných jednání s cílem společně dosáhnout efektivního a racionálního konstrukčního řešení linky. Všechny naše požadavky ohledně zadání zařízení i dodatečné změny v průběhu projektu dokázala firma Krofian splnit a vyrobila a předala výrobní linku
v prvotřídní kvalitě zpracování a propracované konstrukci.”

“Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za dosavadní dlouholetou spolupráci, a především za konstruktivní přístup k řešení technických záležitostí. Musíme ocenit vaše profesionální
a korektní jednání a snahu nalézt vždy to nejefektivnější řešení pro naše konkrétní potřeby. Vzhledem k přípravám dalších projektů se na vás rádi obrátíme s důvěrou i do budoucna
a věříme, že se naše spolupráce bude dále rozvíjet k naší oboustranné spokojenosti.”

“Predmetom realizácie bola plne automatická linka na montáž a kontrolu dávkovacieho ventilu na stolovú vodu vo viacerých farebných variantoch. Vzhľadom na použitie v potravinarskom priemysle, boli kladené vysoké požidiavky na čistotu a hygienu pri montáži, ktoré firma Krofian zvoleným konceptom linky a použitými komponentami, splnila. K úspěšnému zavedeniu projektu do sériovej výroby prispela hlavne vynikajúca spolupráca s celým projektovým teamom Krofian, navrhnuté technické riešenie ako aj ochota čeliť vzniknutým výzvám. Tento uskutočnený projekt viedol aj k následnej realizácii druhej montážnej linky. S firmou Krofian počítame aj do budúcnosti ako s preferovaným dodávateľom montážných liniek pre ďalšie projekty.”

“Spolupráci s firmou Krofian proto hodnotíme jako úspěšnou. Charakteristickým rysem je
pro ni i vysoká profesionalita realizačního týmu a špičková kvalita dodaného zařízení. Jako nadstandardní hodnotíme i poskytovaný záruční a pozáruční servis. V případě budoucích zakázek proto počítáme s touto společností jako s preferovaným dodavatelem strojů
a montážních linek.”

docxfilePDF