Dobranov 78, 471 21 Česká Lípa +420 487 882 288 obchod@krofian.cz
img
Krofian

K-Servis

Špičková péče o vás i vaše zařízení

Každá zakázka je pro nás dlouhodobý závazek. Vaší důvěry si nesmírně vážíme a proto vám garantujeme nadstandardní záruční i pozáruční servis. Můžete se na nás kdykoliv obrátit – a my rychle zajistíme kvalitní údržbu nebo opravu zařízení.


Mám zájem

Diagnostika

Kromě pravidelné údržby zajišťujeme i opravy a servisní zásahy. A to jak
na místě, tak přes vzdálenou správu. Do všech výrobních linek a modulačních zařízení totiž instalujeme speciální softwarové rozhraní, díky němuž můžeme diagnostikovat i odstranit závadu okamžitě – a na dálku.


Mám zájem
img
img

Rychlý a snadný kontakt

Cítíme odpovědnost za vaši výrobu a splnění termínů či kvót. A dobře víme,
že každý okamžik, kdy zařízení nepracuje tak, jak by mělo, přicházíte o peníze. Proto jsme vám nonstop k dispozici na hotline a v případě kontaktování přes servisní formulář reagujeme do 24 hodin.


Mám zájem

Upgrade stroje

Technologický pokrok nezastavíte. Ale můžete ho využít tak, aby vaše průmyslová automatizace byla dlouhodobě maximálně efektivní. V rámci servisních zásahů a pravidelných údržbových výjezdů nabízíme i konzultaci ohledně možného vylepšení aktuálního stavu stroje a případné úpravy. Zdarma vám zpracujeme studii, jak by šlo zařízení ještě zdokonalit.


Mám zájem
img
img

Náhradní díly

Máme celý sklad plný náhradních dílů a exkluzivní smlouvy s dodavateli.
Naše samostatné středisko K-SERVICE tak disponuje všemi zdroji potřebnými
pro efektivní a včasnou údržbu a opravu zařízení, ale v případě potřeby rychlého zásahu dokážeme zajistit alternativy u vám nejbližšího dodavatele komponent
v místě vašeho podnikání.

Naše služba náhradních dílů zahrnuje:
  • Balíčky náhradních dílů na míru
  • Vlastní výrobu náhradních dílů a sestav (včetně instalace a testování)
  • Nepřetržitou dopravu náhradních dílů
  • Celní řízení (certifikováno AEO)

Mám zájem

Pravidelná údržba

Chceme, aby naše výrobní linky a modulační zařízení pracovaly po dvou,
pěti i deseti letech úspěšného fungování na chlup stejně, jako v den zprovoznění.
A prostřednictvím preventivních prohlídek a revizí kritických celků jim zajišťujeme konzistentní kvalitu po celou dobu životnosti.


Mám zájem
img
img

Servisní zásah i na dálku

Všechny naše stroje jsou vybaveny systémem pro vzdálenou správu a komunikaci. Ke každému z nich nabízíme i speciální brýle, díky jímž můžeme detailně zkontrolovat stav systému a poskytnout vám nebo servisnímu technikovi cílenou podporu. Do “digitálních očí” totiž lze vysílat veškeré důležité informace (výkresy, pokyny atd.), které urychlí a zjednoduší proces odstraňování problémů.


Mám zájem

Trénink a zaškolení

Součástí předání výrobní linky či modulačního zařízení je i komplexní zaučení obsluhy a techniků. V případě zájmu vás ale rádi dodatečně proškolíme jak v práci s technologií, tak s její údržbou.


Mám zájem
img
img
Poptávka
Poptávka

Chcete automatizovat výrobu?

Již více než 22 let vyvíjíme inovativní řešení pro automatizaci výrobních procesů do všech odvětví průmyslu. A rádi navrhneme
a zrealizujeme průmyslovou automatizaci na míru i vám. Vyplňte poptávkový formulář. Brzy se ozveme.

docxfilePDF