Dobranov 78, 471 21 Česká Lípa +420 487 882 288 obchod@krofian.cz
img
Krofian

Automatizace výroby
ve zdravotnickém průmyslu

Automatizace výroby ve zdravotnickém průmyslu

V rámci odvětví medical realizujeme koncepce na kompletaci zdravotnických pomůcek, ať už se jedná o katetry, injekční jehly nebo transfúzní sety. Naše polo i plně automatická pracoviště splňují veškeré výrobní parametry, dané sektorem zdravotnictví a díky tomu poskytujeme dynamiku v oblasti, kde sekundy často hrají významnou roli nejen v taktu našich strojů.

Všechna zařízení splňují konstrukční, designové, instalační, operační, procesní i hygienické požadavky na vybavení pracující v oblasti zdravotnictví. Vyhovují také podmínkám správné výrobní praxe (včetně přípravy validační dokumentace – protokoly, zprávy, specifikace, odhady rizik apod.) a speciálním nárokům na technologická zařízení určených do čistých prostor dle směrnice ISO 14644.

Příklady průmyslové automatizace ve zdravotnictví
  • Automatizace montáže injekčních jehel
  • Automatizace montáže injekčních stříkaček
  • Automatizace kompletace transfuzních nebo infuzních setů
  • Automatizace stříhání, odvíjení, navíjení a kompletace hadicových systémů

Najdeme a následně i realizujeme spolehlivé a ekonomické řešení vašich požadavků na automatizaci

Využíváme více než 22 let zkušeností, unikátní know-how a nejmodernější technologie tak, aby naše zařízení přesně vyhovovaly vašim potřebám a byly maximálně kvalitní, efektivní a ekonomicky návratné.

Základní prvek každého zařízení pro průmyslovou automatizaci ve zdravotnictví představuje tzv. K-Modul. Díky němu nabízejí ověřenou stabilitu a robustnost základního rámu, modulární systém, moderní design, snížení emisí hluku, omezení rizika neoprávněného přístupu, zkrácenou dobu konstrukce i instalace a ergonomické uspořádání.

Architektura systému našich strojů pak zaručuje vysokou produktivitu a stabilitu procesu, snadné čištění a údržbu, intuitivní ovládání i jednoduchou optimalizaci nebo přestavbu zařízení.

Naše zařízení pomáhají automatizovat
Technologické operace
Manipulaci a dopravu
Měření a kontrolu
img

Máte otázku?

Rádi odpovíme na vše, co vás zajímá.

Kontakty
docxfilePDF